نشست مراکز همکار در برگزاری نمایشگاه جانبی در محل برگزاری کنگره بین المللی نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی

با حضور نمایندگان مراکز حوزوی؛
نشست هماهنگی نمایشگاه کنگره نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی برگزار شد
نشست هماهنگی نمایشگاه کنگره نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی با حضور نمایندگان مراکز حوزوی برگزار شد.
به گزارش ستاد خبری کنگره نقش شیعه در گسترش پیدایش و گسترش علوم اسلامی،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین علی مولایی ظهر امروز در جلسه هماهنگی نمایشگاه کنگره نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی که با حضور نمایندگان مراکز حوزوی برگزار شد به اهداف برگزاری نمایشگاه در حاشیه کنگره اشاره کرد و اظهار کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه ارائه طرح‌ها، برنامه‌ها، محصولات و آثار مراکز و سازمان‌ها حوزوی با رویکرد علمی در عرصه دین است.
مسؤول کمیته فرهنگی تبلیغی کنگره نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی خاطرنشان کرد: باتوجه به گزینه‌های مهمی مانند مرجعیت، حوزه‌های علمیه و همچنین سطح مهمانان حاضر در گنگره ضروروی است که آثار ارائه شده در نمایشگاه از وزانت علمی قابل قبولی برخوردار باشد.
وی ادامه داد: حوزه‌های علمیه و مراکز و موسسات تابعه آن نقش بسیار مهمی در تولید و گسترش علوم اسلامی داشته و دارند که لازم است آثار و محصولات با شیوه‌های جذاب، هنری و کاربردی در این نمایشگاه ارائه گردد.
حجت‌الاسلام مولایی با تقدیر از مدیران عالی حوزه‌های علمیه از اهتمام و مساعدت مسؤولان در برگزاری کنگره تقدیر نمود و برگزاری اینگونه برنامه‌ها را در هم‌افزایی، تشریک مساعی و ارتباط بیش از پیش مراکز و موسسات حوزوی بسیار با اهمیت دانست.
وی عنوان کرد: این کنگره در سطح ملی و با حضور تعداد زیادی از اندیشمندان داخلی و خارجی برگزاری می‌شود و لازم است مراکز مختلف زمینه تعامل و تفاهم‌های اثر گذار را با میهمانان برنامه‌ریزی نمایند.
گفتنی است در پایان این جلسه نمایندگان مراکز حوزوی به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص برگزاری نمایشگاه پرداختند.

جستجو